Team

Schoolleider en leerkracht groep 8B

Wouter Sommers

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail

directie@bosbeekschool.nl

 

Leerkracht groep 1/2A

Caroline Peters

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag – donderdag

E-mail

caroline.peters@bosbeekschool.nl

 

Leerkracht groep 1/2B

Karin van den Berg – Bosscher

Aanwezig

maandag – dinsdag – donderdag – vrijdag

E-mail

karin.bosscher@bosbeekschool.nl

 

Leerkracht groep 1/2C

Melanie Oud

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail

melanie.oud@bosbeekschool.nl

 

Leerkracht groep 1/2 A en 1/2 B

Marja Raap-Schoo

Aanwezig

woensdag en vrijdag

Email

marja.schoo@opoijmond.nl 

 

Leerkracht groep 3

inekeIneke Spruit

Aanwezig

maandag – dinsdag

E-mail

ineke.spruit@bosbeekschool.nl

 

Leerkracht groep 3

Carola Buisman

Aanwezig

woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail

carola.buisman@bosbeekschool.nl

 

Leerkracht groep 4

Cindy Denneman

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag – vrijdag

E-mail

cindy.denneman@bosbeekschool.nl

 

Leerkracht groep 4 en 7

giselaGisela Boon

Aanwezig

maandag en donderdag

E-mail

gisela.boon@bosbeekschool.nl

 

Leerkracht groep 5A

Karlijn Hegger

Aanwezig

maandag – dinsdag  – donderdag – vrijdag

E-mail

karlijn.hegger@bosbeekschool.nl

 

Leerkracht groep 5A en 5B

Lida van Essen van Veen

Aanwezig

woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail

lida.vanveen@bosbeekschool.nl

 

Leerkracht groep 5B

Daniëlle van Hoof

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag

E-mail

danielle.vanhoof@bosbeekschool.nl

 

Leerkracht groep 6

Marijke Martens

Aanwezig

donderdag – vrijdag

E-mail

marijke.martens@opoijmond.nl

 

Leerkracht groep 6

Annouck Wolterbeek

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag 

Email

annouck.wolterbeek@bosbeekschool.nl

 

 

Leerkracht groep 7

henkHenk Zwagerman

Aanwezig

dinsdag – woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail

henk.zwagerman@bosbeekschool.nl

 

Leerkracht groep 8A en 8B

gerryGerry Eussen

Aanwezig

maandag – dinsdag – vrijdag

E-mail

gerry.eussen@bosbeekschool.nl

 

Leerkracht groep 8A

Margareth Schoonebeek

Aanwezig

woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail

margareth.schoonebeek@bosbeekschool.nl

 

Leerkracht groep 8B

Eric Eenkhoorn

Aanwezig

maandag – woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail

eric.eenkhoorn@bosbeekschool.nl

 

Intern begeleider

Lisette Opgelder

Aanwezig

dinsdag – donderdag – vrijdag

E-mail

lisette.opgelder@bosbeekschool.nl

 

Administratrice en coördinator Tussen schoolse opvang

biancaBianca Sinnige

Aanwezig

Dinsdag – Donderdag

E-mail

bianca.sinnige@bosbeekschool.nl

 

Vakleerkracht gymnastiek
corinaCorina Post

Aanwezig

Maandag – Woensdag – Donderdagmiddag

E-mail

corina.post@bosbeekschool.nl