Team

 

 

Schoolleider 

Wouter Sommers

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail

directie@bosbeekschool.nl   wouter.sommers@opoijmond.nl

 

 

Groep 1/2A

Caroline Peters

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag – donderdag

E-mail

caroline.peters@opoijmond.nl

                                   

Beau Harkmans                

Aanwezig

maandag – vrijdag

E-mail

beau.harkmans@opoijmond.nl

 

 

Leerkracht groep 1/2B

Antoinette de Bruijn                       

Aanwezig

maandag – dinsdag 

E-mail

antoinette.debruin@opoijmond.nl

 

Lida van Essen van Veen

Aanwezig

woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail:

lida.vanessen@opoijmond.nl

 

 

Leerkracht groep 1/2C

Melanie Oud

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail

melanie.oud@opoijmond.nl

 

 

Leerkracht groep 3A

Karin Bosscher-van den Berg

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag – donderdag

E-mail

karin.bosscher@opoijmond.nl

                             

Antoinette de Bruijn                 

Aanwezig

vrijdag

E-mail

antoinette.debruin@opoijmond.nl

 

Leerkracht groep 3B

Ineke Spruit

Aanwezig

maandag – dinsdag

E-mail

ineke.spruit@opoijmond.nl

 

Carola Buisman

Aanwezig

woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail

carola.buisman@opoijmond.nl

 

 

Leerkracht groep 4

Daniëlle van Hoof

Aanwezig

maandag – dinsdag – vrijdag

E-mail

danielle.vanhoof@opoijmond.nl

 

Lindy Joosten

Aanwezig

woensdag – donderdag

E-mail

lindy.joosten@opoijmond.nl

 

 

Leerkracht groep 5

Karien Stelleman                    

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag – vrijdag

E-mail

karien.stelleman@opoijmond.nl

 

Ellemieke Hofland-Meijer 

Aanwezig

donderdag 

E-mail

ellemieke.meijer@opoijmond.nl

 

 

Leerkracht groep 6A

Karlijn Hegger

Aanwezig

maandag – dinsdag  – donderdag – vrijdag

E-mail

karlijn.hegger@opoijmond.nl

 

Beau Harkmans

Aanwezig

woensdag

E-mail

beau.harkmans@opoijmond.nl

 

 

Leerkracht groep 6B

Henk Zwagerman

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag – donderdag 

E-mail

henk.zwagerman@opoijmond.nl

 

Lindy Joosten 

Aanwezig

vrijdag

E-mail

lindy.joosten@opoijmond.nl

 

 

Leerkracht groep 7

gerryGerry Eussen

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag

E-mail

gerry.eussen@opoijmond.nl

 

gisela

Gisela Boon

Aanwezig

donderdag – vrijdag

E-mail

gisela.boon@opoijmond.nl

 

 

Leerkracht groep 8

Margareth Schoonebeek

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail

margareth.schoonebeek@opoijmond.nl

 

 

 

Intern begeleider

Lisette Opgelder

Aanwezig

dinsdag – donderdag – vrijdag

E-mail

lisette.opgelder@bosbeekschool.nl

 

Ondersteuning – Remedial Teaching

Marlon ten Braak

Aanwezig

woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail

marlon.tenbraak@opoijmond.nl

 

Vakleerkracht gymnastiek

corina

Corina Post

Aanwezig

Maandag – Woensdag 

E-mail

corina.post@opoijmond.nl

 

Onderwijsassistenten & Ondersteuning

 Gytha Funke

 Aanwezig

 maandag – dinsdag – donderdag 

Email

gytha.funke@opoijmond.nl

 

Myriam Schultze Kool 

Aanwezig

maandag – dinsdag

Email

Beau Harkmans                

Aanwezig

maandag – dinsdag 

E-mail

beau.harkmans@opoijmond.nl

 

Eric Eenkhoorn

Aanwezig

woensdag 

Email

Administratie

Hamida Ayube

Aanwezig

maandag – woensdag

E-mail

info@bosbeekschool.nl