Team

Schoolleider 

Wouter Sommers

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail

directie@bosbeekschool.nl   

wouter.sommers@opoijmond.nl

Leerkrachten groep 1/2A

Caroline Peters

Aanwezig

maandag – dinsdag  – donderdag – vrijdag (woensdag afwisselend met Juf Ineke)

E-mail

caroline.peters@opoijmond.nl

                                 

Ineke Spruit          

Aanwezig

woensdag (afgewisseld met juf Caroline)

 

E-mail

ineke.spruit@opoijmond.nl

 

 

Leerkrachten groep 1/2B

Patricia Zweeren                 

Aanwezig

maandag – dinsdag 

E-mail

patricia.zweeren@opoijmond.nl

 

 

                                 

Lida van Essen van Veen

Aanwezig

woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail:

lida.vanessen@opoijmond.nl

 

 

Leerkracht groep 1/2C

Liesbeth Schoorl

Aanwezig

maandag – dinsdag – donderdag – vrijdag

E-mail

liesbeth.schoorl@opoijmond.nl

 

Patricia Zweeren

Aanwezig

woensdag

E-mail

patricia.zweeren@opoijmond.nl

 

 

Leerkrachten groep 3

Ineke Spruit

Aanwezig

maandag –  vrijdag

E-mail

ineke.spruit@opoijmond.nl

 

Antoinette de Bruijn    

Aanwezig

dinsdag – woensdag – donderdag

E-mail

antoinette.debruijn@opoijmond.nl

 

 

Leerkracht groep 3/4

 

Melanie Oud

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail

melanie.oud@opoijmond.nl

 

 

 

Leerkrachten groep 4

 

Daniëlle van Hoof

Aanwezig

dinsdag – woensdag – donderdag

E-mail

danielle.vanhoof@opoijmond.nl

 

Sonny Doves

Aanwezig

maandag – vrijdag

E-mail

sonny.doves@opoijmond.nl

 

 

Leerkracht groep 5

Mariëtte van der Horst                 

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail

mariette.vanderhorst@opoijmond.nl

 

 

 Leerkrachten groep 6

Karlijn Hegger

Aanwezig

maandag – dinsdag  – donderdag – vrijdag

E-mail

karlijn.hegger@opoijmond.nl

 

Ellemieke Hofland-Meijer

Aanwezig

woensdag 

E-mail

ellemieke.meijer@opoijmond.nl

 

 

Leerkrachten groep 7

Gerry Eussen

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag

E-mail

gerry.eussen@opoijmond.nl

 

Lieke Sleper

Aanwezig

donderdag – vrijdag

E-mail

lieke.sleper@opoijmond.nl

 

 

Leerkracht groep 8A

Margareth Schoonebeek

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail

margareth.schoonebeek@opoijmond.nl

 

 

Leerkrachten groep 8B

Beau Harkmans

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag – vrijdag

E-mail

beau.harkmans@opoijmond.nl

 

Wouter Sommers

Aanwezig

donderdag 

E-mail

wouter.sommers@opoijmond.nl

                                   

 

 

 

Intern begeleider

Lisette Opgelder

Aanwezig

dinsdag – donderdag – vrijdag

E-mail

lisette.opgelder@bosbeekschool.nl

 

 

Ondersteuning – Remedial Teaching

 

Marlon ten Braak

Aanwezig

woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail

marlon.tenbraak@opoijmond.nl

 

Vakleerkracht gymnastiek

Corina Post

Aanwezig

Maandag – Woensdag 

E-mail

corina.post@opoijmond.nl

 

Onderwijsassistenten & Ondersteuning

 Gytha Funke

 Aanwezig

dinsdag – donderdag – vrijdag

Email

gytha.funke@opoijmond.nl

 

Marloes Koppen

Aanwezig

maandag – woensdag (ochtend) – donderdag (ochtend)

Email

marloes.koppen@opoijmond.nl

 

Carmen Korthouwer             

Aanwezig

dinsdag – woensdag – vrijdag 

Email

carmen.korthouwer@opoijmond.nl

 

Francisca van der Pot
Aanwezig

Maandag – dinsdag – donderdag

 
 

 

Administratie

Hamida Ayube

Aanwezig

Maandag

E-mail

info@bosbeekschool.nl