Team

 

 

Schoolleider 

Wouter Sommers

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail

directie@bosbeekschool.nl   

wouter.sommers@opoijmond.nl

 

Groep 1/2A

Caroline Peters

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag – donderdag

E-mail

caroline.peters@opoijmond.nl

                                 

Carola Buisman             

Aanwezig

vrijdag

E-mail

carola.buisman@opoijmond.nl

 

 

Leerkracht groep 1/2B

Carola Buisman                     

Aanwezig

maandag – dinsdag 

E-mail

carola.buisman@opoijmond.nl

 

Lida van Essen van Veen

Aanwezig

woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail:

lida.vanessen@opoijmond.nl

 

 

Leerkracht groep 1/2C

Melanie Oud

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail

melanie.oud@opoijmond.nl

 

 

Leerkracht groep 3A

Karin Bosscher-van den Berg

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag – donderdag

E-mail

karin.bosscher@opoijmond.nl

                             

Ineke Spruit        

Aanwezig

vrijdag

E-mail

ineke.spruit@opoijmond.nl

 

Ellemieke Hofland-Meijer 

Aanwezig

vrijdag 

E-mail

ellemieke.meijer@opoijmond.nl

 

 

Leerkracht groep 3B

Ineke Spruit

Aanwezig

maandag 

E-mail

ineke.spruit@opoijmond.nl

 

 

Antoinette de Bruijn

Aanwezig

(maandag) – dinsdag – woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail

antoinette.debruijn@opoijmond.nl

 

 

Leerkracht groep 4

Lindy Joosten

Aanwezig

maandag – vrijdag

E-mail

lindy.joosten@opoijmond.nl

 

Daniëlle van Hoof

Aanwezig

dinsdag – woensdag – donderdag

E-mail

danielle.vanhoof@opoijmond.nl

 

 

Leerkracht groep 5

Karien Stelleman                    

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag – vrijdag

E-mail

karien.stelleman@opoijmond.nl

 

Lindy Joosten

Aanwezig

maandag – vrijdag

E-mail

lindy.joosten@opoijmond.nl

 

 

 Leerkracht groep 6

Karlijn Hegger

Aanwezig

maandag – dinsdag  – donderdag – vrijdag

E-mail

karlijn.hegger@opoijmond.nl

 

Wouter Sommers

Aanwezig

woensdag 

E-mail

wouter.sommers@opoijmond.nl

 

 

Leerkracht groep 7A

gerryGerry Eussen

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag

E-mail

gerry.eussen@opoijmond.nl

 

gisela

Gisela Boon

Aanwezig

donderdag – vrijdag

E-mail

gisela.boon@opoijmond.nl

 

 

Leerkracht groep 7B

 

Beau Harkmans

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail

beau.harkmans@opoijmond.nl

 

 

Leerkracht groep 8

 

Margareth Schoonebeek

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail

margareth.schoonebeek@opoijmond.nl

 

 

Intern begeleider

Lisette Opgelder

Aanwezig

dinsdag – donderdag – vrijdag

E-mail

lisette.opgelder@bosbeekschool.nl

 

Ondersteuning – Remedial Teaching

Marlon ten Braak

Aanwezig

woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail

marlon.tenbraak@opoijmond.nl

 

Vakleerkracht gymnastiek

corina

Corina Post

Aanwezig

Maandag – Woensdag 

E-mail

corina.post@opoijmond.nl

 

Onderwijsassistenten & Ondersteuning

 Gytha Funke

 Aanwezig

dinsdag – donderdag – vrijdag

Email

gytha.funke@opoijmond.nl

 

Marloes Koppen

Aanwezig

maandag – woensdag (ochtend) – donderdag (ochtend)

Email

marloes.koppen@opoijmond.nl

                

 

Eric Eenkhoorn

Aanwezig

woensdag 

Email
 
 
Francisca van der Pot
Aanwezig
Maandag – dinsdag – donderdag
 
 

Administratie

Hamida Ayube

Aanwezig

Maandag

E-mail

info@bosbeekschool.nl