Team

Schoolleider 

Wouter Sommers

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail

directie@bosbeekschool.nl   

wouter.sommers@opoijmond.nl

 

Leerkrachten groep 1/2A

    Patricia Zweeren 

    Aanwezig

   maandag – dinsdag – woensdag

    E-mail

   patricia.zweeren@opoijmond.nl

           

                     

      Invaller

       Aanwezig

     donderdag – vrijdag

       E-mail

     –

Leerkrachten groep 1/2B

Invaller                

Aanwezig

maandag – dinsdag 

E-mail

           

Lida van Essen van Veen

Aanwezig

woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail:

lida.vanessen@opoijmond.nl

 

 

Leerkrachten groep 1/2C

Liesbeth Schoorl

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag 

E-mail

liesbeth.schoorl@opoijmond.nl

 

Miranda Schoorl

Aanwezig

donderdag – vrijdag

E-mail

miranda.schoorl@opoijmond.nl

 

 

Leerkrachten groep 3

Ineke Spruit

Aanwezig

maandag –  dinsdag – woensdag (om de week extra in de groep)

E-mail

ineke.spruit@opoijmond.nl

 

Antoinette de Bruijn    

Aanwezig

woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail

antoinette.debruijn@opoijmond.nl

 

 

Leerkrachten groep 4A

Daniëlle van Hoof

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag 

E-mail

danielle.vanhoof@opoijmond.nl

 

Lindy Joosten

Aanwezig

donderdag – vrijdag

E-mail

lindy.joosten@opoijmond.nl

 

Leerkracht groep 4B

 

Melanie Oud

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail

melanie.oud@opoijmond.nl

 

 

Leerkracht groep 5A

Mariëtte van der Horst                 

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail

mariette.vanderhorst@opoijmond.nl

 

Leerkrachten groep 5B

Marjolein Blokker               

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag 

E-mail

marjolein.blokker@opoijmond.nl

 

Lieke Sleper            

Aanwezig

donderdag – vrijdag

E-mail

lieke.sleper@opoijmond.nl

 

Leerkrachten groep 6

Karlijn Hegger

Aanwezig

maandag – dinsdag  – donderdag – vrijdag

E-mail

karlijn.hegger@opoijmond.nl

 

Lindy Joosten

Aanwezig

woensdag 

E-mail

lindy.joosten@opoijmond.nl

 

 

Leerkrachten groep 7

Gerry Eussen

Aanwezig

maandag – dinsdag – woensdag

E-mail

gerry.eussen@opoijmond.nl

 

 

Margareth Schoonebeek

Aanwezig

donderdag – vrijdag

E-mail

margareth.schoonebeek@opoijmond.nl

 

Leerkrachten groep 8

Beau Harkmans

Aanwezig

maandag – woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail

beau.harkmans@opoijmond.nl

 

 

Margareth Schoonebeek

Aanwezig

dinsdag

E-mail

margareth.schoonebeek@opoijmond.nl

 

 

Intern begeleider

Lisette Opgelder

Aanwezig

dinsdag – donderdag – vrijdag

E-mail

lisette.opgelder@bosbeekschool.nl

 

Ondersteuning – Remedial Teaching

Marlon ten Braak

Aanwezig

woensdag – donderdag – vrijdag

E-mail

marlon.tenbraak@opoijmond.nl

 

Vakleerkracht gymnastiek

Corina Post

Aanwezig

Maandag – Woensdag 

E-mail

corina.post@opoijmond.nl

 

Onderwijsassistenten & Ondersteuning

 Gytha Funke

 Aanwezig

dinsdag – donderdag – vrijdag

Email

gytha.funke@opoijmond.nl

 

Marloes Koppen

Aanwezig

maandag – woensdag (ochtend) – donderdag (ochtend)

Email

marloes.koppen@opoijmond.nl

 

Carmen Korthouwer             

Aanwezig

dinsdag – woensdag – vrijdag 

Email

carmen.korthouwer@opoijmond.nl

 

Francisca van der Pot
Aanwezig

Maandag – dinsdag – donderdag

 
 

 

Administratie

Hamida Ayube

Aanwezig

Maandag

E-mail

info@bosbeekschool.nl